Wesela


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Oryginalny repertuar muzyczny, profesjonalne prowadzenie uroczystości przez doświadczonego DJ-a to znakomita alternatywa dla działających zespołów muzycznych. Z mojej strony dokładam wszelkich starań, ażeby cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze od momentu wejścia Gości do sali weselnej, aż do wczesnych godzin rannych.

Przyjęcie weselne rozpoczynam od uroczystego powitania Nowożeńców oraz wszystkich Gości. Posiłki umila nastrojowa muzyka. Nie zapominam o odpowiedniej oprawie i prowadzeniu takich ważnych chwil jak podziękowania Rodzicom, krojenie weselnego tortu, jak również tradycyjnych oczepin. Nie zabraknie niepowtarzalnych zabaw i konkursów w dobrym smaku i uroczystych toastów za zdrowie Pary Młodej. Do każdego wesela przygotowuję się jak do własnego dopracowując wszystkie szczegóły do perfekcji.

Imprezy okolicznościowe


W mojej działalności skupiam się przede wszystkim na oprawie muzyczno - wodzirejskiej uroczystości weselnych. Jednak mogę poprowadzić każdy typ imprezy okolicznościowej oraz firmowej.

Ceny usługi uzależnione są od rodzaju i daty imprezy, czasu jej trwania oraz odległości do miejsca prowadzenia imprezy. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w trakcie którego przekażę wszystkie szczegóły oraz zaprezentujemy ofertę.

NAGŁOŚNIENIE

Dysponuję sprzętem, który pozwoli na nagłośnienie dużych imprez. Posiadam głośniki o mocy muzycznej równej 3000 watów.

OŚWIETLENIE DEKORACYJNE

Dysponuję oświetleniem dekoracyjnym sali, które w trakcie uroczystości tworzy wyjątkowy nastrój. Światła restauracyjne mogą być przygaszone, zdjęcia wychodzą bardziej efektownie.